Přátelé, pro letošní rok je kemp uzavřen a už teď se na Vás všechny těšíme od 1. května 2020! :)

LUČINAAUTOKEMP
Jižní Morava / Slovácko

Služby

Recepce

Návštěvníkům nabízíme plně vybavený kemp s veškerým zázemím, připojením na 220V a Wi-Fi, umývárny, sprchy s teplou vodou (mincovní automat), splachovací WC, kuchyňka se sporáky, vařiči, chladícími boxy, lednicemi a dřezy na mytí nádobí. Dále je zde areál minigolfu, ruské kuželky a stolní tenis. Možnost zapůjčení společenských her nebo sportovního vybavení. V areálu je umístěna restaurace s vlastní vývařovnou a prodejem základních potravin.

V době mimo letní prázdniny je možno využít areál autokempu k pořádání školních výletů, škol v přírodě nebo jiných kulturních či sportovních akcí. V těchto případech jsou ceny smluvní.

Bazény v kempu

Bazény

Velký bazén s protiproudem a dětské brouzdaliště

Přímo v areálu kempu je návštěvníkům po domluvě k dispozici soukromý bazén s protiproudem a dětské brouzdaliště, spolu se zastíněným posezením restaurace. Prostě značka ideál. Nemáte zač :-)

Restaurace v kempu

Restaurace

Nápoje, mlsky, rychlé občerstvení, jídelní a pizza menu

Součástí našeho kempu je i restaurace s celodenním provozem, takže ať už vám jde o dodržování pitného režimu v parném létě nebo máte chuť něco zakousnout, je vám k dispozici denní bar i kuchyně s rychlým občerstvením, plnohodnotným jídelním menu a naší skvělou pizzou přímo z pece.

Přehrada Lučina

Přehrada Lučina

Přírodní koupání v nedaleké vodní nádrži

Pro zájemce o přírodní koupání je nedaleko kempu možnost svlažit se ve vodní nádrži Lučina, která má rozlohu asi 2 ha, travnatou i oblázkovou pláž, pozvolný i umělý přístup do vody (betonové schody), hloubku pro děti i zdatné plavce, skokanský můstek i skluzavku. Přemýšlíme, jestli tam něco chybí, ale napadají nás asi jen sinice.

Pro dětičky

Pískoviště

Pískoviště a prolézačky přímo v areálu

Děti milují hraní si na písku a proto máme v areálu kempu pískoviště s celodenním přírodním stínem a také prolézačku se skluzavkou a malou lezeckou stěnou. To vše na dohled od vašeho stanu nebo chatky, takže jediné, o co se musíte starat vy, je nezapomenout si děti na noc vyzvednout :-)

Aktivity v kempu

Minigolf

Vyberte si - minigolf, stolní tenis, kuželky...

Našim hostům je přímo v areálu kempu k dispozici minigolf, ping-pong, ruské kuželky, k zapůjčení sportovní vybavení, badminton, petangue, společenské hry.

Počasí

LUČINA